Gmina Kluki - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki drużyny

Sport.pl

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 103, wczoraj: 64
ogółem: 464 619

statystyki szczegółowe

Aktualności

PODSUMOWANIE I GMINNEGO HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

  • autor: Jacek41, 2018-03-28 17:17

 

W dniu 18 marca rozegrano I Gminny  Turniej  Piłki  Nożnej  Halowej

o  Puchar Przewodniczącego Rady  Gminy  Kluki. Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn

które to zostały podzielone na dwie grupy, losowanie odbyło się w obecności kapitanów

drużyn przed rozpoczęciem turnieju.  Mecze grupowe rozegrane zostały w systemie

każdy z każdym. W grupie A mecze trwały 15 minut za to w grupie B   2 x 10 minut.

Czynny udział w turnieju wzięło 65 zawodników.

Oficjalnego  otwarcia  Turnieju  dokonał  Gminny Koordynator  Sportu  Pan  Sionkowski

Jacek i przedstawił i powitał wszystkie uczestniczące drużyny. Przewodniczący  Rady

Gminy Kluki Pan Trzciński Łukasz powitał  zawodników  jak  również  mieszkańców,

kibiców  oraz  sympatyków  piłki  nożnej.  Życzył  wszystkim drużynom  walki  fary  play 

oraz  zwycięstwa  w  Turnieju. 

Zawody  sędziowali Panowie Sionkowski Jacek i Chudzik Jakub  sędziowie  posiadający 

uprawnienia  OZPN.

Poniżej przedstawiam program rozgrywek oraz galerię zdjęć zapraszam:

 

.                                                                                                                                                                

Galeria zdjęć


nowa-galeria-6703223.jpg nowa-galeria-6703224.jpg nowa-galeria-6703225.jpg

Program I Gminnego  Turnieju  Piłki  Nożnej  Halowej

o  Puchar Przewodniczącego Rady  Gminy  Kluki

w  dniu 18.03.2018r

 

                       Grupy   Gminnego   Turnieju   Piłki   Nożnej

            GRUPA   A                                           GRUPA  B

 A  1  -   Sokół Kaszewice              B  1  -  Szerundol FC P

 A  2  -   Cyk Dwójeczka                 B  2  -   Niekwestionowani zwycięzcy             

 A  3  -    KS OSINA                         B  3  -   BAKALLAND

 A  4  -   KS ORZEŁ Kluki

 

Godzina

Numery

Kto z kim

Wynik

14.00

A1  -  A4

Sokół Kaszewice  -  KS OSINA

2 : 1

14.17

A2  -  A3

Cyk Dwójeczka  -  KS ORZEŁ Kluki

0 : 5

14.28

B1  -  B2

Szerundol FC  -  Niekwestionowani  zwycięzcy

3 : 2

14.51

A4  -  A3

KS ORZEŁ Kluki – KS OSINA

2 : 1

15.08

A1  -  A2

Cyk Dwójeczka – Sokół Kaszewice

5 : 1

15.25

B2  -  B3

Niekwestionowani  zwycięzcy -   BAKALLAND

3 : 6

15.48

A2  -  A4

Sokół Kaszewice – KS ORZEŁ Kluki

0 : 3

16.05

A3  -  A1

KS OSINA – Cyk Dwójeczka

4 : 5

16.22

B3  -  B1

BAKALLAND – Szerundol FC P

2 : 5

                         

   Wyniki  Grupy  A

 

KS ORZEŁ Kluk

Cyk Dwójczka

Sokół Kaszewice

KS Osina

BRAMKI

PUNKTY

MIEJSCE

KS ORZEŁ Kluk

 

5 : 0

3 : 0

2 : 1

10 : 1

9

I

Cyk Dwójczka

0 : 5

 

5 : 1

5 : 4

10 : 10

6

II

Sokół Kaszewice

0 : 3

1 : 5

 

2 : 1

3 : 9

3

III

KS Osina

1 : 2

4 : 5

1 : 2

 

6 : 9

0

IV

                            

     Wyniki  Grupy  B       

 

Szerundol FC P

BAKALLAND

Niekwestionowani  zwycięzscy

BRAMKI

PUNKTY

MIEJSCE

Szerundol FC P

 

5 : 2

3 : 2

8 : 4

6

I

BAKALLAND

2 : 5

 

6 : 3

8 : 8

3

II

Niekwestionowani  zwycięzscy

2 : 3

3 : 6

 

5 : 9

0

III

 

Godzina

MECZE  PÓŁFINAŁOWE

WYNIK

16.50

1  MIEJSCE  GRUPY  A

2  MIEJSCE  GRUPY  B

KS ORZEŁ Kluki

BAKALLAND

7 : 3

17.07

2  MIEJSCE  GRUPY  A

1  MIEJSCE  GRUPY  B

2 : 2

KARNE

3 : 2

Cyk Dwójeczka

Szerundol FC P

 

Godzina

MECZ  O  III  MIEJSCE

WYNIK

17.35

PRZEGRANI   PÓŁFINAŁÓW

    4 : 4

KARNE

1 : 2

BAKALLAND

Szerundol FC P

       

 

 

Godzina

MECZ  FINAŁOWY  O  I  MIEJSCE

WYNIK

17.55

WYGRANI   PÓŁFINAŁÓW

KS ORZEŁ Kluki

Cyk Dwójeczka

5 : 1

       

 

   18.20  -   Zakończenie  Turnieju.  Wręczenie  pamiątkowych 

                                                                                            pucharów oraz  medali.

 

Mistrzem w  I  Gminnym  Turnieju  Piłki  Nożnej  Halowej o  Puchar

Przewodniczącego  Rady  Gminy  Kluki została drużyna  KS ORZEŁ Kluki

Królem  strzelców  został   Sionkowski Kacper  z  drużyny  KS  ORZEŁ  Kluki

zdobywając  14  bramek.

Najlepszym  bramkarzem  został  Koperek  Dawid  z  drużyny  KS ORZEŁ  Kluki.

Wręczono również statuetkę za Gafę Turnieju którą otrzymał Łabędzki Błażej z

drużyny Szerundol FC P.

Wszystkie drużyny dostały pamiątkowe puchary, a  zawodnicy z trzech najlepszych

drużyn dostali pamiątkowe medale. Nagrody wręczali Przewodniczący Rady Gminy

Kluki Pan Trzciński Łukasz, Przewodniczący Komisji Infrastruktury Pan Lang Marian,

Przewodniczący Komisji Oświaty, Sportu i Kultury Pan Peczka Bogumił oraz Gminny

Koordynator  Sportu  Pan Sionkowski Jacek.

W drużynie mistrzów  KS ORZEŁ Kluki  zagrali:

  1. Sionkowski  Jacek  -  kierownik drużyny
  2. Trzciński  Łukasz
  3. Kłyszewski  Henryk
  4. Sadziński  Michał
  5. Stolarczyk  Mateusz
  6. Dylak  Szymon
  7. Koperek  Dawid
  8. Sionkowski  Jakub
  9. Sionkowski  Kacper  -  kapitan  drużyny

Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom oraz kibicom za udział w turnieju i

zapraszamy na kolejne zawody piłki nożnej.

 

                                                              

                                                                         ORGANIZATORZY

 

.

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [200]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Kalendarium

16

10-2018

wtorek

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

Reklama

Kontakty

Zegar

Losowa galeria

Otwarcie GOK
Ładowanie...

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Szerundol & Parzno 6:7 Zemsta Zarzecze
Sportowe Okrzei 8:1 Sokół Kaszewice
KS Osina 5:5 Drewex Żar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6

Tabela ligowa

Ostatnie spotkanie

Szerundol & Parzno 6:7 Zemsta Zarzecze
2017-11-03, 18:00:00
Boisko ORLIK w Klukach
    relacja »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.